ویارئال 1-1 بارسلونا؛ بارسای 2017 نمی‌برد-اولین بازی سال 2017 بارسا - بارسا در سال 2017- بازی بارسا که دیشب بود چه شد- اولین بازی بارسا 2017- سال 2017 بازی فوتبال- بازی دیشب بارسا- خبر های جدید فوتبال- بازی بارسلونا- بازی که بارسا مساوی کرد- اخرین بازی بارسا و ویارئال-ویارئال و بارسا دیشب-جدید ترین بازی های 2017-بازی فوتبال- اخرین اخبار فوتباللیونل مسی-گل لیونل مسی


در این دیدار شاگردان لوئیس انریکه تا ثانیه های پایانی بازی را به حریف واگذار کرده بودند اما ضربه کاشته لیونل مسی، این تیم را از شکست نجات داد.

بازی با حملات ویارئال آغاز شد اما بازیکنان بارسا خیلی زود ابتکار عمل را در دست گرفتند و شوت اینیستا در دقیقه 3، اولین موقعیت جدی آبی و اناری ها را ایجاد کرد اما واکنش آسنخو، دروازه میزبان را بسته نگه داشت.

برتری بارسا ادامه پیدا کرد و در دقیقه 8 همکاری مسی و نیمار می توانست به گل منجر شود اما باز هم آسنخو دروازه تیمش را نجات داد.

 

 

 

روند بازی به همین شکل ادامه داشت و حملات بارسا با ضدحملات خطرناک  بازیکنان ویارئال پاسخ داده می شد؛ البته در مجموع این آبی و اناری ها بودند که موقعیت های بیشتری برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم هم با حملات بارسا آغاز شد اما این ویارئال بود که روی ضدحمله، در دقیقه 49 به گل رسید. روی همکاری سوریانو و پاتو و پاس عالی مهاجم برزیلی برای سانسونه، این ستاره ایتالیایی با ضربه ای دقیق، دروازه تراشتگن را باز کرد.

 

 

 

 

 

بعد ازاین گل فشار حملات بارسایی ها روی دروازه حریف بیشتر شد اما بازیکنان ویارئال از هر فرصتی برای خطرساز شدن روی دروازه حریف استفاده می کردند.

در حالی که دفاع فشرده بازیکنان ویارئال، کار را برای بازیکنان بارسا دشوار کرده بود، مسی می توانست در دقیقه 74 دروازه آسنخو را باز کند اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

در دقایق پایانی فشار حملات بارسا شدت گرفت و سرانجام در دقیقه 90 بود که بارسا به گل تساوی رسید. روی یک ضربه ایستگاهی، مسی با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

 

 

 

 

در ثانیه های پایانی بازی بازیکنان بارسا تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند اما حتی 10 نفره شده ویارئال هم تغییری در نتیجه ایجاد نکرد و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

منبع ورزش 3