خبر از صحن حضرت زهرا- خبر های جدید از صحن حضرت زهرا س - تصاویر از صحن حضرت زهرا س- خبر و تصاویر از صحن حضرت زهرا س-تصاویر جدید از صحن حضرت زهرا س


حامد امیری جانشین معاونت فنی ستاد عتبات عالیات در پروژه صحن فاطمه زهرا(س)، درباره آخرین وضعیت پروژه توسعه حرم امام علی(ع) گفت: آینه کاری و سنگ کاری بخش زیارتی صحن فاطمه زهرا(س) در حال اتمام است.

وی تصریح کرد: هم اکنون حدود 1200 کارگر در بخش‌های مختلف پروژه صحن فاطمه زهرا(س) مشغول فعالیت هستند.

 

امیری گفت: تا کنون 2 صحن از بخش‌های زیارتی به درخواست تولیت محترم حرم علوی آماده و به آنها تحویل داده شده و هم اکنون زائرین از آنها استفاده می‌کنند.

 

وی افزود: این 2 صحن در مجموع بیش از 15 هزار متر مربع زیربنا دارد که در ایام اربعین توانست حجم بالایی از زوار را در خود جا دهد.

 

پیش از این رئیس ستاد عتبات عالیات از افتتاح بخش زیارتی صحن فاطمه زهرا(س) تا پایان سال خبر داده بود.

 

به گفته حسن پلارک، همزمان با ولادت دخت نبی مکرم اسلام در 29 اسفند، بخش زیارتی صحن فاطمه زهرا(س) افتتاح می‌شود که افتتاح بقیه بخش‌ها شامل کتابخانه، موزه، اداری، آشپزخانه و ... هم پایان سال 96 خواهد بود.

 

خیرین، ناذران و هموطنان عزیز که تمایل دارند در فیض توسعه حرم امام علی(ع) که مزین بنام صحن و شبستان حضرت زهرا(س) می‌باشد مشارکت کنند می‌توانند از روش‌های ذیل اقدام کنند:

پرداخت از طریق شماره حساب 110 بانک‌های صادرات، سپه، دی، ملی، تجارت، انصار، سرمایه و ملت.
از طریق درگاه پرداخت اینترنتی (سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات)

از طریق تلفن همراه؛ مشترکین همراه اول با ارسال یک پیامک خالی به شماره 888 و ایرانسل به شماره 359 می توانند اطلاعات مربوط به نحوه واریز کمک‌های نقدی برای توسعه حرم مطهر علوی را دریافت کنند.

جهت اهدای کمکها به صحن حضرت زهرا(س) می‌توانند با شماره گیری کد #888*733* اقدام کنند. 

 

 

انتهای پیام/