نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت 7 آبان 95، نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت 7 آبان 95 + فیلم، ساعت پخش زنده بازی پرسپولیس و صنعت نفت 7 آبان 95 | نتیجه و فیلم، نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان ۷ آبان ۹۵ + دانلود خلاصه و گلها، نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان، نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵، نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت 7 آبان 95 | دانلود خلاصه و گلها امروز


 
نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت 7 آبان 95 + فیلم گلها و خلاصه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نتیجه نهایی : پرسپولیس 1 - صنعت نفت آبادان 0

صدرنشینی پرسپولیس با شکست صنعت نفت

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دانلود فیلم خلاصه بازی پرسپولیس 1-0 صنعت نفت آبادان 7 آبان 95
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دانلود فیلم گلهای بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95 
دانلود فیلم گل مهدی طارمی به صنعت نفت آبادان 7 آبان 95 / دقیقه 86
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دانلود حواشی بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان 7 آبان 95 
دانلود فیلم صحبت های حسین ماهینی پس از پدر شدنش
دانلود فیلم کنفرانس‌ خبری‌ برانکو قبل بازی مقابل نفت آبادان
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جدول آنلاین لیگ برتر 95-96 را اینجا ببینید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برنامه کامل بازیهای لیگ برتر 95-96

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پرسپولیس 1 - نفت آبادان 0؛ بازگشت به صدر

به گزارش "ورزش سه"، مغضوبین برانکو ایوانکوویچ در ابتدای فصل که عزم رفتن به ترکیه کرده بودند، در نقش گلساز و گلزن ظاهر شدند تا پرسپولیس سه امتیاز شیرین برای بازگشت به صدر را کسب کند. 

استادیوم آزادی       

تماشاگر: 55 هزار

داور: علیرضا فغانی کمک داوران: رضا سخندان و علیرضا ایلدروم       

داور چهارم: یاسر همرنگ     

ناظر: ایرج نظری

 

پرسپولیس:

 بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده(احمد نوراللهی 89)، وحید امیری(امید عالیشاه 36)، محسن مسلمان، مهدی طارمی و علی علیپور(رامین رضاییان، دقیقه 77)

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 

صنعت نفت آبادان:

 حسن هوری، حسین بغلانی(دقیقه 83، رضا نوروزی)، مجتبی ممشلی، فرشاد فرجی، علی عبداله‌زاده، محمدرضا پورمحمد، گویی هیان کیم (دقیقه 61، امیر زلیکانی)، حکیم نصاری، محمد زبیر نیک‌نفس، میلاد جهانی، و محمد شادکام

سرمربی: نادر دست نشان

اخطار

 بوژیدار رادوشوویچ (90 + 3)

  شرح گل

 پرسپولیس یک نفت آبادان صفر: (دقیقه 86، مهدی طارمی): رامین رضاییان با حضور خود در زمین در دقیقه 86 با ارسالی دیدنی چاره ای جز گلزنی برای مهدی طارمی در شش قدم باقی نگذاشت تا این مهاجم با ضربه ای دقیق اینبار هوری را تسلیم کند.

 

456456

 

شرح بازی:


شاگردان برانکو ایوانکوویچ در تمام طول بازی شاید تنها یک موقعیت به حریف دادند و آنها در طول 90 دقیقه با فشار روی دروازه نفت آبادان در تلاش برای رسیدن به گل بودند که البته تا دقایق پایانی در حسرت آن ماندند.

 

پرسپولیسی ها که برای رسیدن به دروازه حسن هوری راه های مختلفی را دنبال کرده بودند در نهایت روی همکاری دو بازیکن مغضوب برانکو که در ابتدای فصل عزم رفتن به ترکیه و باشگاه ریزه اسپور را کرده بودند و در نهایت از تصمیم خود پشیمان شده بودند به گل سه امتیازی و ارزشمند رسیدند و به صدر جدول رسیدند.

 

در این دیدار بار دیگر حمله وران پرسپولیس در فرصت سوزی کم نگذاشتند تا نگرانی روی سکوها و بین طرفداران و البته کادرفنی این تیم افزایش یابد.

 

علی علیپور، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، مسلمان و کامیابی نیا بارها می توانستند با کمی دقت در ضربات نهایی خود به نتیجه دست یابند که این اتفاق رخ نداد و در دقایق پایانی این تیم روی ارسال رضاییان و ضربه طارمی به گل سه امتیازی اش دست یافت.

 

اتفاق ویژه:


روند امتیاز گیری نفت آبادان با نادر دست نشان مقابل تیم های مدعی با این گل دیرهنگام پاره شد و آنها که با استراتژی دفاعی خاص خود و حضور چند لایه که در نهایت به حسن هوری ختم می شد موفق شده بودند تا دقایق پایانی سرخ های تهرانی را ناکام کنند روی زیرکی طارمی و ارسال رضاییان ناکام ماندند. 

 

رادوشوویچ نیز درون دروازه پرسپولیس در اولین تجربه لیگ برتری اش روز آرامی را پشت سر گذاشت تا در کارنامه او نیز یک کلین شیت ثبت شود. پرسپولیسی ها که روز گذشته با پیروزی تراکتورسازی صدر را از دست داده بودند این اتفاق را 24 ساعت بعد جبران کردند تا صدرنشین یکماهه تعطیلات لقب گیرند.

 

بازیکن برتر:


مهدی طارمی فارغ از تمام فرصت هایی که از دست داد ناجی سرخپوشان شد و توانست نقش پررنگ خود را به نمایش بگذارد. او که با اعتماد برانکو ایوانکوویچ برای حضور 90 دقیقه ای در بازی همراه شده بود توانست پاسخ مثبتی به آن دهد و روی سماجت و تلاش خود سرخ ها را به سه امتیاز ارزشمند این دیدار برساند.

 

فرصت سوزی های این بازیکن که همراه با عملکرد فنی بالایش در قرار گرفتن در موقعیت گل بود در صورتی که در ادامه برطرف شود و او در رساندن توپ به مقصد نهایی موفق شود مطمئنا او را به چهره اول فوتبال ایران تبدیل خواهد کرد.

 

56456

 

دقایق حساس

 

دقیقه 14: در دقایق اولیه علیرغم در اختیار داشتن توپ و مالکیت توسط پرسپولیس موقعیتی به همراه نداشت، با این حال سرخپوشان قصد داشتند در این دقیقه با استفاده از حرکت تمرین شده در ضربات ایستگاهی به گل دست یابند که در آخرین لحظه داور به نشانه آفساید حرکت آنها را متوقف کرد.

دقیقه 19: بهترین فرصت سرخپوشان روی فرار مسلمان و در نهایت پاس او به طارمی برای پرسپولیس به وجود آمد. این پاس درون محوطه جریمه به طارمی رسید که ضربه این بازیکن را هوری دفع کرد و علیپور در میان ناباوری دروازه خالی را ندید و توپ را به آسمان کوبید.

دقیقه 21: ارسال فرشاد احمدزاده می توانست وحید امیری را در موقعیت گلزنی قرار دهد که پیش از او هوری با پروازی بلند توپ را از آن خود کرد.

دقیقه 29: شوت بی دقت محسن مسلمان با اختلاف کم و بدون خطر روی دروازه نفت آبادان به بیرون رفت.

دقیقه 31: همکاری علیپور و طارمی می توانست پرسپولیس را به گل اول بازی برساند که بی دقتی علیپور مانع از این اتفاق شد و توپ به تور کناری دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 33: تکل محمد شادکام روی مسلمان و برخورد غیرورزشی این بازیکن با هافبک سرخپوشان با اعتراض او همراه شد که در ادامه در حالی که فغانی خطا اعلام کرده بود فرشاد احمدزاده به هواخواهی هم تیمی اش آمد که باعث ایجاد درگیری و قطع شدن بازی شد. داور با فراخواندن بازیکنان دو تیم و دعوت آنها به آرامش بازی را ادامه داد.

دقیقه 34: در یک شلوغی درون محوطه جریمه نفت آبادان این کمال کامیابی نیا بود که با شوت دیدنی خود تیرک عمودی دروازه زردپوشان و هوری را به لرزه در آورد.

دقیقه 35: وحید امیری به دلیل مصدومیت جای خود را به امید عالیشاه داد تا کادرپزشکی این تیم معالجات و بررسی مصدومیت او را روی نیمکت انجام دهد.

دقیقه 37: ارسال امید عالیشاه از جناح چپ با ضربه سر ناقص مهدی طارمی از بالای دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه 45: شوت فنی مهدی طارمی از درون محوطه جریمه با اختلاف کمی به بیرون رفت تا دفاع نفتی ها همچنان امیدوار به تساوی در نیمه اول باشد.

دقیقه 47: نفتی ها روی یک ضد حمله می توانستند روی دروازه پرسپولیس خطرساز شوند که تکل ماهینی مانع این اتفاق شد و توپ را دور کرد.

دقیقه 50: موقعیت عالی برای گلزنی طارمی توسط این بازیکن از دست رفت و او نتوانست از سانتر فوق العاده احمدزاده در آستانه دروازه سود ببرد و توپش را به بیرون زد.

دقیقه 51: بار دیگر طارمی در موقعیتی تک به تک با هوری و ضربه آرام این مهاجم در اختیار دروازه بان نفت قرار گرفت تا مهاجم آقای گل فصل گذشته بار دیگر ناکام شود.

دقیقه 52: ارسال توپ اینبار از سمت چپ توسط ربیع خواه با ضربه سر طارمی به بیرون رفت و موقعیتی دیگر از سرخپوشان گرفته شد.

دقیقه 54: ارسال دیدنی ماهینی اینبار با ضربه سر خوب طارمی در آستانه ورود به دروازه نفت با سوپر سیو هوری همراه شد و در ادامه نیز مدافعان زردپوش مانع از ضربه مجدد این بازیکن شدند و توپ را از روی خط برگشت دادند.

دقیقه 59: همکاری دو نفره علیپور و طارمی فرصت خوبی را در شش قدم نصیب طارمی کرد که ضربه این بازیکن از زاویه بسته با طی کردن خط دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 86: نفت آبادان در تک موقعیت خود در نیمه دوم روی ضد حمله از پشت محوطه جریمه توسط شادکام صاحب فرصت شوتزنی شد که ضربه این بازیکن با اختلاف به بیرون رفت.

 

456456

 

نکته:


* رامین رضاییان در این دیدار بازهم نیمکت نشین شده و شاهد تلاش هم تیمی هایش خواهد بود.

* علی علیپور با گذشت نه هفته از لیگ برتر هنوز موفق به باز کردن دروازه حریفان نشده و در این بازی در جستجوی اولین گل خود در فصل شانزدهم است.

* خط دفاعی پرسپولیس با 3 گل خورده بهترین خط دفاعی لیگ تا به اینجا محسوب می شود و صنعت نفت با 13 گل زده سومین خط هجومی برتر لیگ تا به اینجا هستند.

* خط دفاعی نفت آبادان با 10 گل خورده هشتمین خط دفاعی برتر لیگ محسوب می شود و پرسپولیس با 11 گل زده ششمین خط هجومی برتر لیگ را به خود اختصاص داده است.

* حسن هوری ستاره تیمش در آخرین بازی نفت آبادان در استادیوم آزادی برابر استقلال تهران بود که در نهایت توانست پیروزی تیمش را جشن بگیرد. او در این بازی نیز به دنبال تکرار این اتفاق است و باید دید حمله وران پرسپولیس این فرصت را به او خواهند داد یا خیر.

* بوژیدار رادوشوویچ اولین تجربه خود در لیگ برتر را در بازی امروز با توجه به مصدومیت علیرضا بیرانوند پشت سر می گذارد. این دروازه بان پیش از این یک بار در جام حذفی که منتهی به شکست سرخپوشان در ضربات پنالتی برابر قشقایی شیراز شده بود درون دروازه این تیم قرار گرفته بود.

* مهدی طارمی که در فصل گذشته عملکرد خوبی برابر جنوبی های لیگ داشت در این فصل برابر فولاد و استقلال خوزستان در گلزنی ناکام بوده و باید دید نفت آبادان نیز یک ناکامی دیگر در کارنامه این مهاجم جنوبی و ملی پوش رقم خواهد زد یا خیر.

* شاگردان برانکو ایوانکوویچ تنها در صورتی بار دیگر به صدر جدول بازخواهند گشت که سه امتیاز کامل این دیدار را از آن خود کنند. نفت آبادان نیز در صورت شکست  در بدترین حالت یک پله سقوط را تجربه خواهد کرد و در رده هشتم جای خواهد گرفت و در صورت پیروزی می تواند به رتبه سوم یا چهارم جدول صعود کند و در صورت تساوی نیز به رده پنجم جدول خواهد رفت.

* پرسپولیس در 5 دیدار قبلی خود 3 تساوی و دو پیروزی را کسب کرده و نفتی ها نیز در این تعداد بازی دو شکست، یک پیروزی و دو تساوی را به نام خود کرده اند.

* پرسپولیس در چهار دیدار قبلی خود در استادیوم آزادی دو برد و دو تساوی را در کارنامه اش ثبت کرده و نفت در چهار دیدار قبلی خارج از خانه اش دو شکست، یک تساوی و یک پیروزی برابر استقلال تهران را به نام خود کرده است.

* بهترین گلزن صنعت نفت آبادان محمد شادکام با 5 گل زده است و مهدی طارمی نیز برای سرخپوشان تهرانی 4 گل به ثمر رسانده است.

* میلاد جهانی برترین پاسور صنعت نفت محسوب می شود که تاکنون 3 پاس منتهی به گل برای هم تیمی هایش مهیا کرده است و محسن مسلمان نیز به همراه علی علیپور توانسته دو پاس گل به نام خود ثبت کنند.

* علیرضا فغانی به عنوان برترین داور آسیا که سابقه داوری فینال جام باشگاه های جهان و فینال المپیک را در کارنامه دارد، قضاوت این بازی را عهده دار است. آخرین قضاوت این داور برای صنعت نفت با پیروزی 3 بر صفر آنها برابر ماشین سازی همراه بود که البته یک ضربه پنالتی به ضرر نفتی ها نیز اعلام کرد که شاگردان خطیبی آن را از دست دادند. فغانی برای سرخپوشان نیز دیدار دربی برابر استقلال را قضاوت کرد که آن دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت. کامیابی نیا و علیپور آخرین اخطاری های پرسپولیس هستند که از این داور کارت دریافت کرده اند.

 

123123


حاشیه ها:

 

* بزرگترین حاشیه این دیدار در شب گذشته رقم خورد و مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده به بحث با سرپرست باشگاه خود در خصوص طرح اسپانسرینگ پس از دعوت طاهری از این دو برای حضور جلوی دوربین پرداختند. این دو بازیکن امروز با تکذیب این اتفاق در صفحات اینستاگرام خود، آماده این بازی شده اند و از سوی برانکو ایوانکوویچ نیز در ترکیب اصلی قرار گرفته اند.

* پس از پایان این بازی اردوی تیم ملی آغاز خواهد شد و بازیکنان پرسپولیس امیدوارند بار دیگر در لیست کارلوس کی‌روش قرار گیرند. در حال حاضر رامین رضاییان، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، وحید امیری و مهدی طارمی در لیست تیم ملی قرار دارند و انتظار می رود حسین ماهینی نیز یکی از دعوت شدگان باشد. علیرضا بیرانوند به دلیل شکستگی دست این اردو را از دست داده است و کامیابی نیا نیز انتظار می‌کشد بار دیگر موفق به حضور در لیست شود و باید دید عملکرد او در این بازی می‌تواند کی روش را مجاب به دعوتش کند یا خیر.

* سیروس الوند، کارگردان ایرانی فیلم های پرتغال خونی و .... با حضور در جایگاه ویژه از نزدیک این دیدار را تماشا می کند. پیش بینی او از نتیجه این بازی پیروزی 3 بر یک شاگردان برانکو بود.

* حدود 300 هوادار نفتی با حضور در جایگاه تماشاگران به شدت مشغول تشویق تیم خود هستند و با استفاده از شعارهایی که برزیلیته رکن اصلی آن را تشکیل می دهد بازیکنان تیم خود را مورد تشویق قرار می دهند.

ترکیب پرسپولیس برابر نفت آبادان مشخص شد

در حالی که عنوان می شد با توجه به اتفاقات رخ داده در شب گذشته، احتمال نیمکت نشینی احمدزاده و طارمی وجود دارد، برانکو ایوانکوویچ این دو بازیکن را در ترکیب اصلی تیمش قرار داده است. 

 

به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ ترکیب 11 نفره تیمش در حالی برای دیدار برابر نفت آبادان مشخص کرد که پیش از این تصور می شد با توجه به اتفاقات رخ داده در شب گذشته و در محل هتل این تیم، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی نیمکت نشین شوند. با این حال سرمربی کروات سرخپوشان از شماره 9 و 10 تیمش در این بازی سود برده تا نشان دهد برای کسب سه امتیاز دیدار برابر برزیلی های لیگ کاملا انگیزه دارد.


با این شرایط پرسپولیس در این بازی با بوژیدار رادوشوویچ در درون دروازه بازی را آغاز خواهد کرد تا این دروازه بان صربستانی در اولین تجربه اش در لیگ ایران جانشین علیرضا بیرانوند شود که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی سرخپوشان نیست.


ترکیب دفاعی سرخپوشان مطابق دیدارهای گذشته با سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه و حسین ماهینی شکل گرفته است و کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و محسن مسلمان نیز در خط میانی به کار گرفته شده اند.


مهدی طارمی در این بازی نیز علی علیپور را در کنار خود به عنوان زوج خط حمله می بیند و به دنبال باز کردن لایه های دفاعی نفت و رسیدن به دروازه حسن هوری خواهند بود.


ترکیب اصلی پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، محسن مسلمان، مهدی طارمی و علی علیپور.

 

دیدار دو تیم از ساعت 16:45 دقیقه و در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

 

ترکیب صنعت نفت آبادان برابر پرسپولیس اعلام شد

نادر دست نشان 11 مرد تیم خود برای دیدار با پرسپولیس را اعلام کرد. 

 

به گزارش"ورزش سه"، تیم پرسپولیس باید از ساعت 16:40 دقیقه در ورزشگاه آزادی از صنعت نفت آبادان میزبانی کند. نادر دست نشان ترکیب طلایی پوشان در این بازی را اینگونه به زمین فرستاده است:

 

ترکیب اصلی صنعت نفت آبادان: حسن هوری، حسین بغلانی، مجتبی ممشلی، فرشاد فرجی، علی عبداله‌زاده، محمدرضا پورمحمد، گویی هیان کیم، حکیم نصاری، محمد زبیر نیک‌نفس، میلاد جهانی، و محمد شادکام

پیش بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان

طرفداری- تیم های پرسپولیس تهران و صنعت نفت آبادان فردا در هفته دهم لیگ خلیج فارس به مصاف هم می روند.

پرسپولیسی ها  با یک بازی کمتر نسبت به تراکتورسازی در رده دوم جدول قرار دارند که در صورتی پیروزی مقابل صنعت نفت دوباره می توانند خود را به صدر جدول برسانند. آن ها با کسب 5 برد، 4 تساوی و بدن شکست توانسته اند 19 امتیاز به دست آورند. پرسپولیس با 3 گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را دارد و با 11 گل زده توانسته اند تفاضل +8 را برای خود ذخیره کنند. 

سرخپوشان پس از  تراکتورسازی بهترین تفاضل گل را دارند. برانکو در این دیدار بسیار حساس یکی از کلیدی ترین بازیکنان خود یعنی علیرضا بیرانوند را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و مجبور است رادوشوویچ را بازی دهد. پرسپولیس نتایج درخشانی را در ورزشگاه آزادی مقابل صنعت نفت آبادان کسب کرده است. 

تاکنون 5 بار در  در ورزشگاه آزادی این دو تیم به مصاف هم رفتند که در این 5  دیدار، پرسپولیس 4 بار برنده شده و آبادانی ها تاکنون موفق به کسب پیروزی نشده اند و فقط 1 تساوی کسب کردند. آخرین تقابل این دو تیم هم همین دیدار بود که یحیی گل محمدی به تازگی سرمربی پرسپولیس شده بود و این دیدار با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

صنعت نفت آبادان که به تازگی از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرد، عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته موقعیت خوبی را برای خود در جدول رده بندی لیگ برتر به دست آورد. آبادانی ها تا پایان هفته نهم 3 برد، 4 تساوی و 2 باخت کسب کرده اند تا با 13 امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به سایر رقبا در رده هفتم قرار گیرند. 

خط حمله نفت از پرسپولیس بهتر عمل کرده و 13 گل به ثمر رسانده است اما در کار های دفاعی بسیار ضعیف بوده اند و در 9 باز 10 گل دریافت کردند که این ضعف مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی موجب دردسر می شود.

پرسپولیس و صنعت نفت تاکنون 10 بار به مصاف هم رفته اند که کفه ترازو کاملا به سود سرخپوشان پایتخت سنگینی می کند. از این 10 دیدار، 7 بار پرسپولیس موفق شده نفت را شکست دهد. نفت فقط توانسته در یک بازی پیروز شود و 2 بازی این دو تیم نیز با تساوی به پایان رسیده است. 

آبادانی ها در 7 بازی اول خود با پرسپولیس نتوانسته بودند این تیم را شکست دهند و فقط یک مساوی گرفته بودند تا بالاخره در هشتمین دیدارشان توانستند سرخپوشان را با درخشش فونیکه سی 4  بر 2 شکست دهند.

در تقابل های این دو تیم پرسپولیس توانسته 16 بار دروازه نفت را باز کند اما آبادانی ها فقط 9 بار موفق به گلزنی به پرسپولیس شدند که البته 4 گل آن فقط در یک بازی بوده است. یعنی در 9 بازی دیگر فقط 5 بار توانستند دروازه پرسپولیس را باز کنند که آمار خوبی نیست.
منبع: ورزش 3